Telefon: 608 865 505 | Napište nám

Reference

  • Callanova metoda mi vyhovuje a odbourává můj strach promluvit. Neustálé opakování mi pomáhá lépe si zapamatovat slovíčka a celkový slovosled ve větě. Počet studentů mi vyhovuje a jsem mile překvapena složením skupiny, kde si všichni rozumíme a umíme se zasmát i společným chybám. Tento styl výuky mě ale především baví, což je pro mě nejdůležitější. Již jsem zkusila nespočet kurzů angličtiny, ale bohužel byly to utahané a nic neříkající hodiny.

    Eliška Kohoutová (Callan)
  • Chtěla jsem Vám napsat, že se nám včerejší první hodina moc líbila:-)!!! Lektorka má opravdu krásnou angličtinu, dovede děti zaujmout a při hodině působí příjemně a sebejistě. To mě osobně moc potěšilo:-). Nelinka byla také nadšená a ani nemohla uvěřit, že už hodina končí. Ptala se, jestli už je konec a jestli budou všechny hodiny takhle krátké:-) Nelinka se učí angličtinu Helen Doron již třetím rokem.

    - (Helen Doron)
SAMK Strollering Sport mamy and baby on board Vega Labyrint
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace